TUBE AND COUPLER SCAFFOLDING

TUBE AND COUPLER SCAFFOLDING2018-09-24T15:16:14+00:00

Project Description

TUBE AND COUPLER SCAFFOLDING

Systém rúrok a spojok, predchodca všetkých systémov lešenia, je aj naďalej najlacnejším riešením pre údržbu a renováciu zložitých architektonických štruktúr dokonca aj vo veľmi zhoršených podmienkach. Vďaka svojej veľkej všestrannosti sa dá využiť odkiaľkoľvek od domov až po priemyselné stavby.
Tento systém lešenia sa zvyčajne používa na obnovu budov, ako podpernú konštrukciu a na vystužovanie a vystužovanie nebezpečných budov. Systém lešenia a spojovacieho lešenia zostáva najrýchlejším a najhospodárnejším riešením uznaným ministerskými oprávneniami, pretože sa pripája a integruje s rámovým lešením pre realizáciu špeciálnych konštrukcií alebo pre zálohovanie základných modulov.
Rúrky s priemerom 48,3 mm a hrúbkou 3,2 mm so štandardnou dĺžkou od 0,50 do 6,0 m sú k dispozícii ako lakované, tak na vyžiadanie aj v pozinkovaných verziách. Základný modul pre stavebné a údržbárske práce má priestor medzi rámami s rozmermi 180 / 250×110 cm, s preglejkami alebo kovovými doskami na vykrojenie podláh.

Pdf download Comipont tube and coupler

Project Gallery