MULTIDIRECTIONAL SCAFFOLDING COMIPONT 3

MULTIDIRECTIONAL SCAFFOLDING COMIPONT 32018-09-24T15:18:28+00:00

Project Description

MULTIDIRECTIONAL SCAFFOLDING COMIPONT 3

COMIPONT 3 je modulárny systém pre realizáciu lešenia i konštrukcií vo všeobecnosti. Môže byť použitý pre výstavbu, údržbu a reštaurovanie budov vrátane tých s náročnými architektonickými štýlmi. Je flexibilný, rýchly a ľahko sa montuje.
Spája typickú výkonnosť rámového lešenia s flexibilitou a univerzálnosťou rúr a spojok. Spôsob, akým sa typicky používa viacsmerové lešenie, spočíva v inovatívnych typoch zostáv v súvislosti s tradičným usporiadaním fasád. Silným miestom modelu COMIPONT 3 je jeho modularita: veľký počet kombinácií je možný pri rozložení rámu vo vzdialenosti 100 / 250×111 * cm. Toto lešenie je úplne pozinkované, aby zaručilo dlhotrvajúcu maximálnu ochranu. Jeho zamestnanosť sa pohybuje od stavebného priemyslu až po odvetvie priemyslu, lodeníc a letiska.
Môže byť pripojený na rámové lešenie pre realizáciu nosných veží s vysokou nosnosťou. Je ideálny na obnovu vežových konštrukcií ľubovoľnej časti a výšky.
Je ideálny pre údržbu a obnovu kostolov, pamiatok, historických budov a archeologických lokalít a kde je potrebná vysoko flexibilná konštrukcia lešenia, napríklad pre mosty a viadukty so zdvihnutými alebo hojdajúcimi konštrukciami.

Pdf download Comipont Multidirectional

Project Gallery